Zmień chatę

To jasne, że najlepiej sprzedają się mieszkania i domy, które są… po prostu ładne. Klarowna przestrzeń, ład i porządek oraz ciepła atmosfera – dla większości nabywców to kusząca propozycja. Inaczej jest z domami smutnymi i zagraconymi – te przeważnie budzą wątpliwości Klienta i zniechęcają go do kupna.

Odświeżenie mieszkania przed sprzedażą jest procesem nieocenionym. Spójrzmy na to racjonalnie: środki przeznaczone na metamorfozę wnętrza zawsze będą niższe niż dotkliwa obniżka ceny nieruchomości. Pierwsze wrażenie może popsuć nawet niewielkie zaniedbanie, dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły.

Nova Chata zajmuje się przeobrażaniem smutnych wnętrz w atrakcyjne mieszkania. Dzięki naszym niedrogim, ale znaczącym działaniom, Twoja oferta sprzedaży zyska na wartości, przyciągnie uwagę, wyróżni się na plus i przyniesie Ci satysfakcjonujący zysk. Zajmujemy się też opieką nad nieruchomością w trakcie procesu sprzedaży – wedle woli Klienta organizujemy spotkania z potencjalnymi nabywcami, oprowadzamy po mieszkaniu, odciążamy ze wszystkich pożerających czas i nerwy obowiązków.

W naszej ofercie znajdziesz również:

  • metamorfozę własnej nieruchomości
  • aranżacja mieszkania w stanie deweloperskim
  • usługi fotograficzne

Nova Chata to firma założona przez dwie energiczne i natchnione siostry z pasją.
Znamy się na wnętrzach i potrafimy zmieniać je na lepsze.
Aranżujemy domy marzeń.