O Nas

Nova Chata – O nas

Siostry wkraczają do akcji, aby odnowić Twoją Chatę!

Smutną chatę trudno sprzedać. Co innego chatę z charakterem!
Jesteśmy od tego, by przywracać smutnym chatom ich osobowość.

Monika i Katarzyna – to my! Dwie siostry: energiczne, pomysłowe i chętne do działania. Wspólnie tworzymy zgraną drużynę. Uzupełniamy się, wzajemnie inspirujemy i dzielimy obowiązkami. Z uwagą słuchamy naszych Klientów, aby skrupulatnie spełniać ich oczekiwania.

Siostrzane zrozumienie to jeden z fundamentów naszego biznesu.

Gdy wpadamy na Chatę, wszystko się zmienia. Katarzyna wyostrza swój analityczny, pełen inwencji umysł i z miejsca zaczyna wcielać w życie swoje wizje. Jako miłośniczka literatury może się pochwalić wyjątkowo rozbuchaną wyobraźnią. Monika zaś wkłada w swoją pracę dużo ciepła i emocji. Jest przecież zaangażowaną wielbicielką natury i zwierząt. Wyjątkowo ceni sobie harmonię i nienaganny ład.
Obie przekładamy indywidualne cechy na wykonywaną pracę. W odnawianie smutnych chat wkładamy serce oraz pasję. I oczywiście doświadczenie, bo to właśnie ono pozwala nam działać sprawnie, skutecznie i niewysokim kosztem. Żeby było zabawniej, Monika pracowała dawno temu jako agent nieruchomości. Dzięki temu zna na wylot oczekiwania Klientów – doskonale wie, co im się podoba, a na co kręcą nosem.

Skąd nasza pasja?

Aby zrozumieć, dlaczego lubimy zmieniać smutne chaty w świetne mieszkania, trzeba się cofnąć o parę lat i przyjrzeć się nam jeszcze z czasów szkolnych. Nasz dom rodzinny był naszą świątynią. Kolorową świątynią! Uwielbiałyśmy przestawiać meble, zmieniać wnętrza, robić własne dodatki, aranżować, projektować i kombinować na różne sposoby, jak z niewielkiego budżetu wyczarować wielkie zmiany. Już wtedy czułyśmy się z tym świetnie, a dziś dawne hobby przekształciłyśmy w profesjonalne działania. W naszej pracy udaje nam się łączyć młodzieńczą energię z realnym, racjonalnym podejściem.

I jesteśmy w tym coraz lepsze.

Wszystkie kształtowane przez lata pomysły, wyobraźnię i zdobyte doświadczenia pozbierałyśmy do jednego kolorowego worka. Teraz ten worek zabieramy ze sobą i idziemy pomagać ludziom.
cert1

cert4cert3cert2cert5dyplom(1)